Sosyal Medya Hesaplarımız

Ürünlerimizi internet üzerinden satın alabilirsiniz.

ONLİNE ALIŞVERİŞ

Hakkımızda

BOMBİLİ, ülkemizde çocuk giyim sektörünün öncü şirketlerinden biri olan Bekon Tekstil Ltd. Şti. tarafından 1988 yılında Bursa’da kurulmuştur. BOMBİLİ felsefesi, girişimcilik faaliyetlerinin, yenilikçiliğin, orjinal tasarımların ve kurumsallaşmanın kombinasyonuna dayanmaktadır.

BOMBİLİ, 6 aylıktan 10 yaşa kadar, gelişmiş AR-GE çalışmaları ile trendlere uygun üretim yapmaktadır. Firmamız, 30 yıla yakın başarı hikayesi ve özgün tasarımları ile tercih edilen bir kuruluş olarak öne çıkmıştır.

250 çalışanı, 5000 m2 üretim alanı ve son teknoloji ürünü makine parkuru ile yüksek kalitede ve küresel standartlara uygun üretim yapan kuruluşumuz; güçlü AR-GE yapısı ile tasarımdan planlamaya kadar tüm süreci kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Planlama, kesim, kalıp, numune dikim, kalıp serileme, pastal hazırlama, tasarım ve ütü pakete kadar olan üretim süreci büyük bir titizlik içinde ve Avrupa standartlarda hazırlanarak dağıtımı gerçekleştirilmektedir. Sosyal sorumlukluk kültürüne sahip olan ve önem veren firmamız ürünlerinde sağlık konusunu ön planda tutmaktadır.


Sezon öncesi tasarım ve siparişi ekseninde hareketle, günün modasına uygun ve kullanımı rahat ürünler; müşteri odaklı çalışma ve beklentileri en üst düzeyde karşılayan bir anlayış çerçevesinde hazırlanarak bayilere ulaştırılmaktadır.


BOMBİLİ ürünlerinin dağılımı, markalaşmış zincir mağazalar üzerinden ve nihai tüketici için olan online satış kanallarından yapılmaktadır.